نوین توریسم

مرجع آموزش دنیای گردشگری

خانه آموزش سازمانی آموزشکده نوین توریسم

آموزش های سازمانی

ماموریت ما در حوزه آموزش گردشگری

ما در نوین توریسم معتقدیم آموزش یکی از مهم ترین عوامل توسعه صنعت گردشگری است به همین خاطر تلاش می کنیم با توزیع برابری مدرسین حرفه ای در سطح کشور تلاش می کنیم در کل کشور، سازمان ها و کسب وکارهای حوزه گردشگری به مدرسین خبره دست پیدا کنند.

 

حوزه های آموزشی نوین توریسم :

  • مدیریت کسب وکار گردشگری
  • کارافرینی گردشگری
  • بازاریابی و فروش
  • مدیریت مقصد
  • گردشگری الکترونیک
  • مدیریت هتلداری
  • مدیریت آژانس های مسافربری
  • تشریفات و ارائه خدمات در صنعت گردشگری

راهکار ما در حوزه آموزش گردشگری

ما برای توسعه آموزش بهینه گردشگری در سطح کشور و کمک به توسعه پایدار در صنعت گردشگری تلاش می کنیم برپایه سه رکن اصلی فعالیت آموزشی خود را برنامه ریزی و اجرا کنیم.

رکن اول :

تیم اصلی نوین توریسم که متشکل از متخصصان و حرفه ای های صنعت گردشگری هستند آمادگی بر گزاری کارگاه ها و سمینارهای اثر بخش و مهارتی را به صورت حضوری در مکان مورد نظر شما انجام دهند و در پروسه بازاریابی و تبلیغات برنامه آموزشی همراه شما باشند.

برای درخواست دوره آموزشی خود به وسیله بنیان گذاران و مدرسین مورد تایید نوین توریسم از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند:

رکن دوم:

ما در نوین توریسم با تکیه بر فناوری اطلاعات و دنیای دیجیتال دوره های تخصصی و مهارت محور مورد نیاز صنعت گردشگری را در قالب کتاب های اکترونیک و  ویدئوهای آموزشی تولید شده و ترجمه شده در دسترس علاقمندان قرار می دهیم.

برای دانلود محتوای آموزشی آکادمی نوین می توانید همین الان به صفحه آکادمی رفته و محتوای خود را دانلود کنید.

رکن سوم

ما همواره معتقدیم که برای بزرگ شدن و توسعه خود نباید به تیم اصلی خود اکتفا کنیم و از طرف دیگر به دلیل رویکرد توسعه پایدار خود معتقدیم نباید نفع نوین توریسم فقط به همبناینگذاران خود برسد و باید هر فرد متخصصی که می تواند به توسعه صنعت گردشگری کمک کند شرایطی برایش فراهم باشد.

به همین خاطر اگر مدرس حرفه ای هستید و می توانید دوره های آموزشی برگزار کنید در بخش جذب مدرس اطلاعات خود را وارد کنید و بعد از تایید تیم نظارات و ارزیابی مدرسان ما شما را در لیست مدرسان صنعت گردشگری وارد می کنیم و در وب سایت نوین توریسم بخش صفحه مدرسین گردشگری شما را  معرفی می کنیم و پل ارتباطی برای توسعه شما و رشد آموزش در گردشگری می شویم.

 

لازم به ذکر است این کار کاملا رایگان  بوده و هیچ هزینه ای از مدرسین دریافت نمی شود. و این کار به جهت توسعه صنعت گردشگری می باشد.

اگر می خواهید عضو جامعه مدرسین نوین توریسم شوید در فرم ثبت نام بالا اطلاعات خود را  بفرستید ظرف ۷۲ ساعت کاری نتیجه به شما اطلاع داده می شود.