نوین توریسم

مرجع آموزش دنیای گردشگری

خانه خدمات ما نوآوری باز در گردشگری

نوآوری باز

اهمیت نوآوری باز

اگر برایتان توسعه کسب وکارتان مهم است و می  خواهید مسائل و چالش های کسب وکارشما با کمترین هزینه ممکن و به بهترین؛خلاقانه ترین و سریع ترین روش ممکن حل شود قظعا روش نوآوری باز راه حل پیش رو است .

نوآوری باز در گردشگری در جهان امروز به عنوان یکی از راه های کلیدی کسب وکارهای صنعت گردشگری برای حل چالش ها به خلاقانه ترین روش ممکن است.

نوآوری باز

نوآوری باز در گردشگری چیست؟

نوآوری باز در گردشگری در تعریف ساده یعنی این که:

ما بیاییم مشکلات؛چالش های خود را به جای این که در داخل سازمان حل کنیم و برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین راه حل هزینه هنگفت کنیم و بعد هم با هزینه دیگر آن را اجرا و پیاده سازی کنیم بیاییم قسمت اول کار یعنی پیدا کردن این راه کار را به بیرون سازمان انتقال دهیم و با صرف هزینه کم در سریع ترین زمان ممکن به خلاقانه ترین راهکار ممکن دست پیدا کنیم .

کدام مسائل به روش نوآوری باز حل حل می شوند؟

 

  • کمپین های خلاقانه بازاریابی و تبلیغات برای جذب گردشگران به مقاصد گردشگری

  • طراحی هویت شهری و انگاره مقتصد و تقویت برندینگ گردشگری

  • حل مشکلات توسعه گردشگری روستایی و مشکلات پیش روی توسعه گردشگری

  • ارائه راهکاریی برای کارآفرینی روستایی و گردشگری با تکیه بر توسعه پایدار

ما در نوین توریسم چه می کنیم

جواب خیلی ساده است؛شما در سازمان خود با چالش و یا مسئله ای روبه رو هستید و می خواهید در سریع ترین زمان ممکن آن را حل کنید که در عیم حال کم هزینه و خلاقانه باشد ما تلاش می کنیم از طریق دو روش زیر به کسب وکارها کمک کنیم:

نوآوری باز در گردشگری

در این روش با طراحی یک مسابقه و ایجاد یک چهارچوب مختص به مسئله از مخاطبان و فعالین صنعت گردشگری می خواهیم در قالی تیم های ۲تا ۴ نفره بهترین راهکار را لازم را ارائه دهند.

و در آخر بنا بر صلاح دید تیم داوری بهترین ایده ها انتخاب می شوند و ایده ی آن ها می تواند با حمایت آن سازمان پیاده سازی شود.

استارتاپ ها منبع بهترین و خلاقانه ترین راه حل ها هستند اگر در سازمان خود با چالش و مشکلی روبه رو هستید که یه شیوه های مرسوم نمی توانید آن را حل کنید.

استارتاپ ها می توانند به کمک سازمان شما بیایند ما شبکه ارتباطی وسیعی از استارتاپ های کشور داریم که می توانیم مشکل و چالش ما را در یک قالب منسجم به آن ها ارائه دهیم و از آن ها کمک بخواهیم  تا به انتخاب هیئت داوران بهترین راه حل ارائه شده انتخاب کنند و شرایط همکاری با سازمانتان فراهم شود.

مزایای ما در نوین توریسم

ما در نوین توریسم برای اولین بار در صنعت گردشگری و به صورت کاملا تخصصی به پدیده نوآوری باز می پردازیم.

تیم ما به دلیل زیر توانایی انجام پروژه های نوآوری باز دارد:

  • دسترسی به فعالین صنعت گردشگری
  • همکاری با نهادهای آکادمیک
  • بهره مندی از دانش بازاریابی برای ترویج و ارتقای فرایند
  • بهره مندی از تیم داوری حرفه ای

ما در نوین توریسم به واسطه پروژه های آموزشی و مشاوره ای خود به فعالین صنعت گردشگری دسترسی مداوم داریم که می توانند با خلاقیت خود راهکارهای حرفه ای به شما بدهند.

همچنین ما با نهادهای آکادمیک و پژوهشی در ارتباط نزدیک هستیم و می توانیم به خوبی مسائل و چالش های شما را چهارچوب بندی کنیم و به گوش فعالین حوزه گردشگری برسانیم.

علاوه بر این ما در نوین توریسم از داوران خبره برای انتخاب بهترین راه حل ها کمک می گیریم. و از میان راهکار های ارائه شده بهترین ها را انتخاب کنند.

Related image

 

اگر می خواهید در حل چالش ها و مشکلاتتان به شما کمک کنیم از طریق فرم ثبت نام با ما تماس بگیرید

.