نوین توریسم

مرجع آموزش دنیای گردشگری

خانه خدمات گردشگری الکترونیکی

گردشگری الکترونیکی

ما در نوین توریسم معتقدیم توسعه صنعت گردشگری بدون استفاده از فناوری اطلاعات توسعه صنعت گردشگری و رقابت کسب وکارهای صنعت گردشگری با مشکل مواجه خواهد بود

در این میان گردشگری الکترونیکی (توضیحات بیشتر) می تواند عامل تحول و ابزاری برای رقابت باشد.به همین خاطر تلاش می کنیم در سه شاخه اصلی خدمات گردشگری الکترونیکی به کسب وکارهای گردشگری ارائه کنیم .

به همین خاطر تیم متخصص نوین توریسم تلاش می کند به کسب وکارهایی که می خواهند در عرصه ملی و بین المللی بدرخشند؛کمک کند از پتانسیل های دنیای دیجیتال استفاده کافی و لازم را ببرند و مقدمات تشکیل آژانس دیجیتال  گردشگری در آینده  را فراهم کند.

ما معتقدیم گردشگری الکترونیکی راهی به سوی رقابتی عادلانه،پر سود است و آینده  کسب وکارهای گردشگری از دریچه گردشگری الکترونیک عبور می کند.

گردشگری الکترونیکی فرصت امروز و عامل بقای فرداست و کسب وکارهایی می مانند که فرصت ها را به خوبی شکار کنند.

  • دیجیتال مارکتینگ
ما در نوین توریسم در زمینه های طراحی و تدوین استراتژی،سئو،تولید محتوا،،مدیریت شبکه های اجتماعی،تبلیغات گوگل و… به شما کمک می کنیم تا در فضای دیجیتال دیده شوید.ما معتقدیم گردشگری الکترونیکی با دیجیتال مارکتینگ دیده می شود.
  • طراحی و توسعه وب واپلیکیشن
بدون یک سایت و اپلیکیشن های خوب و حرفه ای نمی توانید گردشگری الکترونیکی را به خوبی پیاده سازی کنید وب سایت و اپلیکیشن دو کانال توزیع کلیدی کسب وکارهای اینترنتی است.به همین خاطر ما تلاش می کنیم با بهترین تکنولوژی های روز آن را پیاده سازی کنیم.
  • طراحی سیستم های رزرواسیون اختصاصی
اگر دارای هتل،اقامتگاه بومگردی،آژانس مسافرتی هستید و نیاز به فرایند رزرواسیون برای رزرو مکان؛فروش تور یا بلیت هواپیما هستید ما کمک می کنیم به بهترین وجه ممکن این امکان را برای شما فراهم کنیم.
اگر می خواهید در این زمینه به شما کمک کنیم تا کسب وکارتان را توسعه دهید و به مانند شرکت های بزرگ ملی و جهانی از پتانسیل دنیای دیجیتال بهره مند شوید