درباره ما

خانه درباره ما

استارتاپ نوین توریسم داستانی دارد.......

داستان ما

همیشه می دانستم که آموزش و مشاوره در صنعت گردشگری نیاز تغییر اساسی و خانه تکانی لازم دارد.و مشکلات این صنعت فعالین آن را آزار می دهد.

چرا که تیم ما چند سالی در این حوزه تجربه داشت و مشکلات و سختی ها را با گوشت و پوست خود حس کرده بود.

از طرف دیگر فناوری اطلاعات و ارتباط و دنیای دیجیتال در همه صنایع نفوذ کرده و توانسته بود تاثیرات قابل توجهی از خود به جای گذاسته بود.

در  صنعت گردشگری مخصوصا برگزاری تور و فروش بلیت تاثیرات عمیقی از خود به جای گذاشته بود ولی در حوزه  آموزش و مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات هنوز ضریب نفوذ پایینی داشت.

به همین خاطر پس از مشورت با نخبگان فناوری اطلاعات و ارتباطات ،گردشگری،بازاریابی و آموزش نوین توریسم را راه اندازی کردیم.

 

 

ما در نوین توریسم چه می کنیم ؟

ما در نوین توریسم تلاش می کنیم در دو حوزه کلیدی آموزش (آنلاین و حضوری) و مشاوره کار کنیم به همین خاطر در حوزه آموزش بر روی موارد زیر کار می کنیم و تلاش می کنیم که کسب وکارها و فعالین حوزه گردشگری از جدیدترین و به روز ترین موارد و مفاهبم آموزشی بهره مند شوند.

  • بازاریابی و فروش در صنعت گردشگری
  • مفاییم جدید گردشگری و بازارهای بکر گردشگری(گردشگری خلاق،گردشگری معلولین،تحول دیجیتال و….)
  • توسعه و مدیریت آژانس ها،اقامتگاه های بومگردی,هتل ها و…
  • گردشگری الکترونیک و مفاهیم مربوط به آن
  • آموزش تورلیدری و حرفه ای شدن در صنعت گردشگری

هر چند باید دانست که که ما متناسب با نیاز صنعت گردشگری در حوزه های مورد نیاز از متخصصین حرفه ای کمک خواهیم گرفت و بر اساس روندها و نیازهای بازار موارد و مفاهیمی که در حوزه آموزش بر روی آن کار می کنیم تفاوت دارد و محتواهای آموزشی را در قالب های زیر ارائه خواهیم کرد:

  • میکرو کتاب(برای آن هایی که آموزش علمیاتی و فست فودی می خواهند)
  • کتاب های فیزیکی انتشارات معتبر در حوزه گردشگری و کسب وکار
  • کتاب های الکترونیک به زبان انگلیسی برای حرفه ای ها و کسانی که می خواهند زبان تخصصی خود را رشد دهند.
  • ویدئو های آموزشی ترجمه حوزه گردشگری و کسب وکاری مرتبط با صنعت گردشگری
  • دوره های آموزشی تولید شده توسط بهترین متخصصان حوزه گردشگری کشور تولید و در بهینه ترین قیمت مناسب در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این برای کمک به کسب وکارها در حوزه های کاربردی که بنا بر تشخیص متخصصان مطرح گردشگری کشور ضرورت صنعت است با تکیه بر نیروهای متخصص و جوان کشور خدمات مشاوره ای ارائه می دهیم.

به همین خاطر در سه حوزه گردشگری الکترونیک،بازاریابی نوین،نوآوری باز با تکیه بر تیم متخصص خود به کمک کسب وکارهای صنعت گردشگری بیاییم. ما در کنار شما هستیم تا بهتر از پیش فرصت ها را به دست بیاورید و بهتر از همیشه عمل کنید.

درباره نوین توریسم بدانید

 برای کمک به کسب وکارها در حوزه های کاربردی که بنا بر تشخیص متخصصان مطرح گردشگری کشور ضرورت صنعت است با تکیه بر نیروهای متخصص و جوان کشور خدمات مشاوره ای ارائه می دهیم

about-six-market-strategy

گردشگری الکترونیک

about-six-market-expert

بازاریابی نوین

about-six-market-consulting

نوآوری باز

تیم فوق العاده ما

ما در تیم نوین توریسم در پی خلق ارزشی متفاوت و ارزنده هستیم و چرایی زندگی خود را با تحول آموزش و مشاوره صنعت گردشگری به ثمر بنشانیم.