نوین توریسم

مرجع آموزش دنیای گردشگری

خانه درباره ما همکاری با ما

همکاری با ما

ما همیشه به دنبال دوستان جدیدیم

ما در نوین توریسم همیشه منتظر شما هستیم و درهای مجموعه ما به روی شما با است.

 

ما عقیده داریم باید فرصت ماهی گیری را در اختیار تمام کسانی بگذاریم که رویای رشد و توسعه خود را در سر دارند.

به همین خاطر در زمینه های مختلف با یک رویکرد بلند مدت تلاش می کنیم رابطه ای دو طرف که انتفاع محور باشد برای دو طرف ایجاد کنیم .

ما در نوین توریسم در زمینه های زیر دست همکاری به سمت شما دراز می کنیم:

نویسنده مهمان

ما در نوین توریسم معتقد به اشتراک دانش دانش هستیم و به کاربران متخصص خود که تمایل دارند دانش خود را در زمینه های گردشگری یه اشتراک بگذارند،افتخار می کنیم به همین خاطر هر زمان که تمایل داشتید به عنوان نویسنده مهمان در وب سایت ما فعالیت کنید ما آمادگی این را داریم که مطالب شما را با مشخصات فردی؛همراه با معرفی کسب وکار (شبکه های اجتماعی و وب سایت ) در وب سایت نوین توریسم منتشر کنیم.

به همین خاطر متخصصین و اهل قلمی که در پی نشر دانش خود و توسعه برند شخصی خود هستند می توانند محتوای سئو شده خود را به ایمیل زیر ارسال کنند.

حضور در لیست مدرسان

ما در نوین توریسم تلاش می کنیم به صورت آفلاین و آنلاین دوره های آموزشی در سح ملی برگزاری کنیم اگر توانایی برگزاری دوره های آموزشی آنلاین والاین را تا به حالا تجربه کرده اید از طریق بخش تماس با ما برای ما پیغام بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ما در زمینه های ها بازاریابی و فروش،برندینگ و استراتژی،مدیریت مقصد،مدیریت هتلداری؛آژان مسافرتی و اقامتگاه ها،کارآفرینی گردشگری و… نیاز به مدرسین توانا و خبره داریم که هم برای ما دوره های آنلاین برگار کنند و هم با معرفی آن ها در صفحه مدرسین نوین توریسم به رشد آن ها برای برگزاری دوره های حضوری (آفلاین)کمک کنیم.

تالیف/ترجمه میکرو کتاب

همیشه معتقد بوده ایم که در حوزه آموزش گردشگری کتاب های کم حجم و در عین حال کاربردی فقر محتوا داریم و کتاب های موجود بیشتر از جنس چرایی و نگاه کلان به آموزش گردشگری دارند.

به همین خاطر ما در نوین توریسم اقدام به تالیف و ترجمه میکرو کتاب های کاربردی می کنیم و هسته اصلی نوین توریسم توانسته است قدم های موثری را برداریم

شما هم اگر توانایی تالیف و ترجمه محتوا در زمینه های فعالیت نوین توریسم دارید و می توانید میکرو کتاب های کاملا کاربردی و عملیاتی تولید کنید حتما با ما تماس بگیرید و همکاری خود را با ما شروع کنید.